A very helpful website

Tytuł postu jest po angielsku, ponieważ chcę napisać w nim o wspanialej stronie pomagającej w nauce angielskiego. Strona działa już od bardzo dawna, jakiś czas temu znalazłem blog autora strony, który również zawiera przydatne porady dla wszystkich studentów.

Czym wyróżnia się ta strona? Przede wszystkim tym, że autor/autorzy prowadzą ją z pasją do języka angielskiego, co ewidentnie widać we wpisach. Jest tam ogrom przydatnych porad i pomocnych informacji o kłopotliwych kwestiach, często popełnianych błędach, a także wiele innych. Wszystko wytłumaczone w prosty i przystępny sposób, atmosfera na stronie jest bardzo przyjazna, czego nie zawsze można powiedzieć o części podobnych polskich stron w Internecie. 

Autorem jest Jacek Tomaszczyk – osoba, której wiedza i sposób jej przekazywania jest imponujący. Po cichu życzyłbym sobie, żeby wszystkie zajęcia językowe w szkole odbywały się w podobny sposób. Dzięki temu mielibyśmy w naszym kraju więcej osób zafascynowanych nauką języków obcych.

Na rynku ukazała się też książka p. Jacka „Angielski w anegdocie” wraz z płytą mp3 z nagraniami. Nie miałem okazji jej przejrzeć, ale w tym przypadku mogę w ciemno polecić tę książkę i gwarantuję, że będziecie zadowoleni.

Adres recenzowanej strony: http://www.isel.edu.pl/

adres bloga autora: http://jacektomaszczyk.blog.onet.pl

(Gdyby powyższy adres nie zadziałał, czasami się to zdarza, proszę spróbować z tym: http://jacektomaszczyk.blog.onet.pl/1,DA2012-04-06,index.html)

Reklamy

, , ,

  1. Dodaj komentarz

Napisz co o tym myślisz!!!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: