Crazy, Stupid Love – Kocha, lubi, szanuje

Długo opierałem się tej komedii, pomimo tego, że ma dość dobre oceny. Szukałem czegoś ambitniejszego, bardziej poruszającego, ale w końcu z musu zagospodarowania sobie jakoś czasu, postanowiłem obejrzeć Crazy, stupid love.

I jak to w amerykańskim filmie często bywa, muszą w nim grać jakieś gwiazdy. Im jest ich więcej, tym lepiej. Tą myślą kierowali się na pewno twórcy Expandables 2 (Niezniszczalni 2), bo już więcej wielkich nazwisk kina akcji w jednym filmie chyba pojawić się nie mogło. Filmu jeszcze nie widziałem, więc nie chcę się z góry uprzedzać, a zresztą to nie notka o napakowanych komandosach, tylko o miłosnych perypetiach zwykłych obywateli USA.

Film rozpoczyna się dość nieprzyjemnie, bowiem Cal dowiaduje się od swojej żony, że chce ona rozwodu. Po 25 latach małżeństwa taka wiadomość może zburzyć cały porządek świata. Nasz bohater załamuje się, przesiaduje w barze i informuje wszystkich wokoło o swoim smutnym losie. Z pomocą przychodzi mu bożyszcz nastolatek i reszty kobiet, Jacob, grany przez nowego bożyszcza nastolatek i reszty kobiet, Ryana Goslinga. Jacob pokazuje swojemu nowemu przyjacielowi jak działać na kobiety, by je oczarować i zaciągnąć do łóżka. I już po kilku lekcjach Cal dorównuje swojemu nauczycielowi.

Cały film, tak jak tytuł wskazuje, kręci się wokół miłości. Mały Robbie jest zakochany w Jessice, a ta z kolei w pewnym starszym panu. Jacob poznaje i zakochuje się w uroczej dziewczynie, a Emily zdradza męża z kolegą z pracy. Natomiast mąż Emily podrywa nauczycielkę swojego syna.

Losy bohaterów są pokręcone jak makaron świderki, ale nie zamierzam tego tłumaczyć, żeby nie psuć wam dobrej zabawy, bo na taką możecie liczyć. Film choć długi, nie męczy, a dużą zaletą jest to, że potrafi wywołać wybuch śmiechu. Ze mną tak było, ale jestem ciekawy Waszych opinii. Czy podobała Wam się Szalona, głupia miłość?

Reklamy

  1. Dodaj komentarz

Napisz co o tym myślisz!!!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: