Safe House

Bardzo lubię i doceniam Denzela Washingtona. Czemu? Bo on nie pozwala sobie na granie w kiepskich filmach. Sam aktor stał się już dobrą, znaną marką. Jest tak jak Mercedes wśród samochodów, od razu wiadomo, że to wyższa klasa.

Tobin Frost, były agent CIA, jest obecnie pilnie poszukiwany przez agencje wywiadowcze. Jest oskarżony o zdradę i handel ściśle tajnymi informacjami. Ścigany przez zabójców, wchodzi do amerykańskiej ambasady i poddaje się władzom. Zostaje przewieziony do dziupli w Johannesburgu, jednego z rozmieszczonych na całym świecie miejsc, gdzie stacjonują agenci. Jednak zabójcy podążają tropem Frosta, odkrywają tajne miejsce i robią tam masakrę. Sprawę w swoje ręce przejmuje młody i niedoświadczony agent Weston, który okazuję się całkiem zdolnym uczniem.

Film jest świetny i trzymający w napięciu. Podobało mi się to, że próbując zgadnąć kto jest czarną owcą, zostałem nabrany. Ta nieprzewidywalność sprawia, że film ogląda się jeszcze lepiej i z większą frajdą. Po prostu świetna rozrywka. Życzę sobie i Denzelowi, żeby każdy jego następny film był na podobnym poziomie, a nawet wyższym.

Reklamy

,

  1. Dodaj komentarz

Napisz co o tym myślisz!!!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: