About me

Witam wszystkich odwiedzających,

strona jest zatytułowana „O mnie”, więc należałoby napisać coś na temat. Jestem absolwentem filologii angielskiej. Interesuję się przede wszystkim językiem, ale również po trochu psychologią, po trochu historią, a bardzo lubię również czytać. Jeżeli chodzi o oglądanie filmów, to któż tego nie lubi? Oczywiście mówię o inspirujących i wartych uwagi filmach, takie też staram się wybierać spośród coraz głębszego i większego worka zwanego kinematografią.

Czemu założyłem ten blog? A czemu nie? Wiele osób bloguje, ja również postanowiłem podjąć to wyzwanie. Przy okazji mam niejako spis książek i filmów, do którego mogę zawsze zajrzeć i polecić coś komuś.

Prowadzę również inny blog, który poświęcony jest nauce szybkiego czytania. Próbuje rozwiązać tę zagadkę samemu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam:

http://naukaczytania.wordpress.com/

  1. #1 by Admin on 21/12/2013 - 7:09 pm

    Miło mi to czytać, ale z góry przepraszam za przestój na blogu, jest chwilowy, bo nie zamierzam przestać go prowadzić. Swoją drogą sam chyba zacznę zaglądać, szukać inspiracji i motywacji do zdrowego odżywiania 🙂

  2. #2 by ola monola on 14/11/2013 - 3:35 pm

    bede tu zagladac:) fajny blog

Napisz co o tym myślisz!!!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: